fake rolex rolex replica firmreplica.com exitreplica.com https://www.editreplica.com replica watches replica watches replicagreat.com stunwatches.com fake rolex

Co jeść aby wzmocnić erekcję?

Długi i silny wzwód jest marzeniem każdego mężczyzny. Nie mniej jednak, coraz więcej panów boryka się z problemem, jakim są zaburzenia erekcji. Może to doprowadzić nie tylko do utraty zainteresowania seksem, ale także skutecznie może wpędzić mężczyzn w ogromne kompleksy. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że zaburzenia erekcji, nie zawsze muszą być powodem do niepokoju i stresu. Większość z nich wynika bowiem z nawyków i niezbyt zdrowego stylu życia. Okazuje się także, że ogromny wpływ na potencje, ma dieta, która powinna dostarczać panom niezbędnych składników, by ich sprawność seksualna, zawsze stawała na wysokości zadania. Co więc jeść, by wzmocnić erekcję?

Problemy z potencją seksualną

Według najnowszych badań i różnych danych statystycznych, można zaobserwować, że z roku na rok rośnie liczba mężczyzn, który borykają się z problemem słabej erekcji. Wówczas nie odczuwają oni pełnej satysfakcji i radości z życia seksualnego i stosunków płciowych. Problemy te, często doprowadzają też do obniżonego samopoczucia, a zdarza się, że również do depresji. Paradoksem jest to, że to właśnie depresja może powodować najwięcej problemów z osiągnięciem pełnego wzwodu w stanie podniecenia.

Okazuje się jednak, że żyjemy w niezwykle niesprzyjających czasach, gdzie stres, szybkie tempo życia, a przede wszystkim tak zwane śmieciowe jedzenie, negatywnie wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu. Każdy z tych czynników, skutecznie obniża potencję u mężczyzn, tym samym osłabiając ich sprawność seksualną. Nie mniej jednak, największy wpływ ma na to wysoce przetworzona żywność, która jest uboga w składniki mineralne, nasycone tłuszcze, a także białko. Jeśli więc mężczyźni zauważają u siebie postępujące problemy z erekcją, w pierwszej kolejności powinni zwrócić uwagę na swoją dietę.

Czego nie jeść by zachować pełną sprawność seksualną?

Zacznijmy od tego, co panowie powinni ze swojego jadłospisu wykluczyć. Istnieje bowiem grupa składników pokarmowych, która nazywana jest zabójcą potencji. Zaliczamy do nich:

  • alkohol- rozszerza on naczynia krwionośne, przez co zatrzymanie krwi w ciałach jamistych prącia jest niemożliwe.
  • parówki i wysoko przetworzone produkty mięsne- z uwagi na małą zawartość tłuszczy właściwych, a także dużą ilość konserwantów
  • ser żółty- który może poważnie szkodzić układowi trawienia
  • gotowe dania mrożone- mowa tu o pizzy czy zupkach chińskich, które są produkowane z najtańszych składników, o niezadowalającej jakości. Bazują one na sztucznych dodatkach, które mogą zburzyć produkcję testosteronu.

Co jeść by wzmocnić erekcję?

Co panowie powinni jeść by cieszyć się silną erekcją? Oto krótka lista:

  • nienasycone kwasy tłuszczowe– znajdziemy je w nasionach chia, orzechach, rybach i owocach morza, a także w siemieniu lnianym.
  • cynk– dieta uboga w cynk, może przyczynić się do spadku libido. Uzupełnienie go w organizmie sprawi, że wzrośnie także poziom testosteronu. Cynk znajdziemy w pestkach dyni, rybach, ostrygach- które są uważane za naturalny afrodyzjak, a także w pełnoziarnistych produktach.
  • selen– to przeciwutleniacz, który w męskim organizmie, znajduje się głównie w jądrach. Produktami, obfitującymi w selen są podroby, a także skorupiaki i ryby, wraz z grzybami i roślinami strączkowymi.
  • witamina D– czyli witamina słońca, która odpowiada za poziom testosteronu we krwi. Zimą, szczególnie trudno o nią zabiegać, nie mniej jednak znajdziemy ją w produktach takich jak: łosoś, śledź, makrela.
  • glicyna i prolina– zadbają one o wydajny sen, który jest kluczowy w kontekście sprawności seksualnej. Okazuje się, że znajdziemy te składniki w galaretkach i żelatynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *