fake rolex rolex replica firmreplica.com exitreplica.com https://www.editreplica.com replica watches replica watches replicagreat.com stunwatches.com fake rolex

Czy piercing penisa wpływa na zdrowie seksualne mężczyzny?

Przekłuwanie penisa – piercing intymny to zabieg polegający na nakłuciu określonego obszaru męskich narządów płciowych. Następnie do nakłucia wkłada się biżuterię, jak kolczyk w uchu. Przebicie może wpłynąć na jeden z następujących obszarów: głowa penisa, napletek, (jeśli nie jest obrzezany), trzon penisa (jego główna część), moszna (worek jąder). Nakłucie może zagoić się i pozbawić erekcji do trzech miesięcy. Mężczyzna powinien rozważyć, czy warto, ponieważ narządy płciowe, w przeciwieństwie do innych części ciała, mają bardzo dobre ukrwienie. W miejscach intymnych są miliony zakończeń nerwowych, które przyczyniają się do satysfakcji seksualnej. Wiele osób uważa, że wykonując intymny piercing penisa przyciągną partnerkę i urozmaicą swoje życie seksualne.

Po co w ogóle piercing penisa?

Niektórzy uważają, że jeśli wyposażą penisa w dodatkowe ozdoby, seks dla obojga partnerów na długo zapadnie w pamięć. W dobrym, naturalnym sensie: większa stymulacja – silniejsze orgazmy. Jednocześnie aktywniej stymulowany jest zarówno penis – ze względu na to, że piercing (kolczyk do przekłuwania) porusza się w nim podczas tarcia jak i narządy płciowe partnera. To prawda, że nauka nie podziela wersji ulepszonych orgazmów. Mówiąc dokładniej, uczucia partnera mogą naprawdę stać się fajniejsze. Ale dziś nie ma naukowych dowodów na to, że przekłuwanie poprawia wrażliwość samego penisa.

Co to jest przekłuwanie penisa?

W zależności od obszaru, na który wpływa nakłucie i wzdłuż jakiej trajektorii przechodzi, wyróżnia się półtora tuzina typów. Jakie są typowe typy piercingu narządów płciowych u mężczyzn? Oto najpopularniejsze.

  • Prince Albert. Najczęstszy rodzaj przekłuwania narządów płciowych. Pierścień przekłuwający jest wkładany do cewki moczowej, a następnie wychodzi w dolnej części głowy prącia. Po wygojeniu pierścień ten zwiększa wrażliwość żołędzi. Czasami biżuteria nie jest wyprowadzana przez dolną część penisa, ale przez górną. Ten rodzaj piercingu nosi nazwę Reverse Prince Albert.
  • Nakłucie łonowe. Ono jest rogiem nosorożca. Jeden z najbardziej nieszkodliwych gatunków. Ozdoba jest umieszczana w skórze powyżej podstawy penisa i służy raczej, jako funkcja dekoracyjna.
  • Ampallang. Poziome nakłucie, w którym piercing przechodzi przez główkę prącia tuż nad lub przez cewkę moczową.
  • Apadravia. Pionowy odpowiednik ampallang.
  • Głęboki ampallang lub apadravia. To samo, tylko ozdoba jest umieszczona nie w główce, ale w trzonie penisa.
  • Dido. On jest koroną króla. Jest to piercing znajdujący się w tzw. rowku koronalnym – krawędzi otwartej głowy prącia. Może być pojedynczy lub składać się z kilku ozdób umieszczonych obok siebie.
  • Frenum. To jest nazwa nakłucia przez skórę na spodniej stronie penisa.
  • Są też kolczyki typu hafad (nakłucie wykonuje się w skórze moszny w dowolnej jej części) i napletek: za pomocą pierścienia zamyka się go tak, aby utrudnić odsłonięcie głowy.

Jak bardzo boli przebicie?

Cena za potencjalne intensywne orgazmy jest wysoka. Niezależnie od tego, którą opcję się wybierze, będzie bolało. Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu i wrażliwości.

Jakie są konsekwencje przekłucia penisa?

Na jakiś czas trzeba zapomnieć o seksie. Tarcie może spowolnić gojenie się nakłucia i spowodować nowe krwawienie. Dlatego przy życiu intymnym w klasycznym rozumieniu trzeba będzie zachować abstynencję na 3-4 tygodnie.

Erekcje mogą stać się bolesne

Dotyczy to również porannej spontanicznej erekcji lub nocnych orgazmów. Dopóki rana się nie zagoi, próba uniesienia penisa (wzwodu) może być niewygodna. Niektóre rodzaje kolczyków mogą prowadzić do zaburzeń erekcji. Jeśli mężczyzna zdecydujesz się na przekłucie, które przechodzi przez główkę penisa, musi mieć świadomość, że nieudane nakłucie może uniemożliwić erekcję na zawsze.

Warto przemyśleć wpływ piercingu penisa na możliwe zaburzenia seksualne

Jeśli chodzi o przekłuwanie miejsc intymnych u mężczyzn, trzeba wziąć pod uwagę problemy, z jakimi może przyjść się zmierzyć. Po pierwsze sama procedura jest dość bolesna i może wiązać się z uszkodzeniem istotnych punktów takich jak ciała jamiste, które odpowiadają za wzwód. Dlatego przed wykonaniem jednej z form ozdabiania: kolczykowanie, obrączkowanie należy dobrze rozważyć zasadność jej wykonania, ponieważ zamiast sprawiania lub odczuwania większych doznań seksualnych można zderzyć się z ograniczoną sprawnością seksualną. Podczas zabiegu przekłuwania naczynia krwionośne mogą ulec zarastaniu a tym samym ograniczeniu przepływu krwi. Co to oznacza dla mężczyzny? Niestety, może wiązać się z zaburzeniami erekcji. Ponadto czasami dochodzi do infekcji bateryjnych w obszarze piercingu penisa, a to może doprowadzić do impotencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *